River je voćka čudnovata, ne da se slomiti! Dva gola Romera za prolaz dalje (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 22.07.21. | 04:57

Četa Marsela Galjarda ponovo pokazala da ume da igra važne utakmice - 0:2

Posle 1:1 u gostima Argentinos Juniorsi su imali lepu šansu da na svom stadionu Dijego Armando Maradona sruše River Plejt i eliminišu ga iz Kopa Libertadores. Ali... Po ko zna koji put je ekipa koju vodi Marselo Galjardo pokazala koliko je nezgodna, koliko je tvda i kako dobro zna da igra na rezultat. A, on je na kraju meča pokazivao 0:2 (0:1).

Meč za udžbenike. Nije bilo svejedno Riveru jer je znao da mora barem do jednog gola, ali je odigrao doktorski.

Svakako je junak utakmice Brajan Romero, imače čovek koji je u karijeri nosio dres Argentinosa. Postigao je dva gola i rešio dvomeč.

Verovatno važniji, a svakako lepši, bio je prvi pogodak Romera, iz 35. minuta. Kako je samo opalio po lopti i pogodio baš gde je želeo, tako da domaćin u toj situaciji nije imao nikakve šanse.

Tu je meč već dobio obrise koji više odgovaraju Riveru, a dokaz je bio na startu drugog dela igre. I ponovo je strelac bio Romero, samo što ovoga puta pola gola ide na račun Suareza koji je jako lepo proigrao Romera koji je na drugoj stativi pogodio i rešio utakmicu.

Rasing i Boka već su eliminisani, ali... River se ne da!

A, ne da se ni Flamengo. Brazilci dominiraju ovogodišnjim izdanje Kopa Libertadores, a Flamengo je oduvao Defensu kod kuće sa 4:1 (1:1) i tako overio plasman u četvrtfinale.

Flamengo će tamo igrati protiv boljeg iz duela Intersansional - Olimpija Asunsion, dok će River na Atletiko Mineiro.

Defensa je probala da protiv Flamenga na Marakani uspe da nadoknadi nedostatak od jednog gola iz prve utakmice, ali nije za to bilo nikakve šanse. To je nagovestio Kajo golom u 9. minutu, nadovezao se De Araskaeta za 2:1 u 66, a Vitinjo na kraju sa dva gola stavio tačku na bilo kakve nade gostiju.

KOPA LIBERTADORES - OSMINA FINALA (REVANŠI)

Atletiko Mineiro - Boka Juniors 0:0, penalima 3:1 /prvi meč 0:0/

Rasing - Sao Paulo 1:3 (0:1) /prvi meč 1:1/