To je Baloteli: Ušao u 80, u 81. dao gol, u 83. dobio žuti karton zbog rasprave, u 91. dao još jedan (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.05.21. | 19:00

Pobeda Monce na gostovanju Salernitani - 3:1

To je Mario Baloteli. Njemu nije potrebno 90 minuta. Dajte mu samo 10 i napraviće spektakl u svakom smislu. Takve stvari mu se konstantno ponavljaju kroz karijeru.

U pobedi Monce na gostovanju Salernitani od 3:1, Baloteli je u igru ušao u 80. minutu. Posle minut je dao gol, a onda se zakačio sa klupom protivničkog tima. Da bi u 91. minutu dao i drugi gol. "Ludi" Baloteli...

Ne može se reći da su to bili golovi vrhunske klase, ali jesu dovoljno dobri da nas podsete na to kako je Baloteli znao da igra kada je bio na vrhuncu.

Naravno, narav je ostala ista, pa je posle prvog gola ušao u raspravu sa ljudima sa klupe Salernitane, da bi posle drugog gola opet nešto komentarisao pre nego što se radovao pogotku.