Zebre se zatrčale i pregazile Ostende u gostima u prvom meču sezone (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 24.07.21. | 22:42

Trijumf Šarlroe od 3:0

Šarlroa i Ostende često spadaju u ekipe od kojih mogu da se očekuju dobri rezultati, a ovu sezonu su Zebre daleko bolje krenule. Stigao je Šarlroa do tri boda i to u gostima ubedljivom pobedom od 3:0 (1:0).

Takav ishod mogao je da se nasluti već u 7. minutu kada su Zebre povele preko Bedije. Asistirao mu je Zaruri i to je bio brz nokdaun po Ostende.

Sa tim rezultatom završeno je prvo poluvreme, a kako je krenulo prvo, tako je krenulo i drugo poluvreme. Samo je ovoga puta Zaruri bio strelac, a ne asistent. Loptu mu je dodao Morioka i tu je suštinski bio gotov meč, Ostende nije imao šanse.

Međutim, Šarlroa se nije zaustavljao do kraja, pa je preko Kejembea stigao i do trećeg gola kojim je overio pobedu i vrhunski start sezone. Od Zebri se može očekivati dosta dobrih stvari sudeći po ovoj utakmici. Ostende će da se zamisli.

Za sada je ovo najubedljivija pobeda u šampionatu Belgije, tako da će Šarlroa noćiti na prvom mestu tabele. Sezona je tek počela, a kada je otvorite sa pobedom od 3:0 u gostima, možete da budete prezadovoljni.

Zanimljivo je da je Šarlroa uputila četiri šuta u okvir gola Ostendea, od čega su tri lopte završile u mreži.