Mladost ne odustaje od Evrope, Bačka nosi bod s juga

Vreme čitanja: 1min | sub. 13.04.19. | 20:02

Lučanci dišu za vrat Partizanu i Čukaričkom

Lučanci ne odustaju od Evrope! Ekipa Mladosti je u prvom kolu plej-ofa pobedila kod kuće Napredak i krenula u veliku poteru za Partizanom i Čukaričkim – 2:1.

Pre deset dana Mladost je u Lučanima tukla Napredak sa 2:0, a ovog puta su Kruševljani uspeli da dođu do počasnog gola. Domaćin je poveo novim golom Tumbasevića u 6. minutu, a izjednačio je Đorić u 29. minutu.

Držali su se Čarapani do 51. minuta, kada je Radivojević našao put do njihove mreže za 2:1, za pobedu Mladosti.

U plej-aut grupi Bačka je osvojila važan bod u Surdulici – 1:1. Posle tri uzastopna poraza, tim iz Bačke Palanke je izborio remi protiv Radnika.

Domaćin je poveo golom Stamenkovića u 18. minutu, a dragocen bod gostima doneo je Đeloš u 78. minutu.

Radnik je sa ovim bodom daleko od opasne zone i ne bi trebalo da ima problema u borbi za opstanak.