Napredak pokazao reakciju protiv Zlatibora - do tri boda u završnici

Vreme čitanja: 2min | pon. 08.03.21. | 20:02

I dalje su oba tima u crvenoj zoni - 1:2

Pre pet dana je kompletna uprava Napretka podnela ostavku posle poraza od Rada, a evo izgleda da je došlo do reacije u ekipi tima iz Kruševca koji je uspeo da dođe do sva tri boda. Na gostovanju. Protiv Zlatibora koji je konkurent u borbi za opstanak - 1:2 (1:1).

Ni jednima ni drugima ne cveta cveće u poslednje vreme, može se reći da je Zlatibor u nešto boljem raspoloženju, ali je Napredak prvi stigao do prednosti na ovom meču.

Novak Simović pokazao je na belu tačku u sedmom minutu, a gol za goste postigaoo je Melunović iz penala, pa je tako Napredak stekao važnu i u ovakvim utakmicama veliku prednost.

Ujedno je to bio test za fudbalere Zlatibora koliko brzo mogu da se adaptiraju i da prežive na ovoj utakmici i možemo da kažemo da su ga domaći uspešno položili.

Zlatibor je uspeo da izjednači u 45. minutu preko Momčilovića, tako da se na odmor otišlo s nerešenim rezultatom, pa su oba tima mogla da se nadaju osvajanju sva tri boda.

I Napredak je na kraju to i uspeo, Milan Spremo je asistirao do Saše Marjanovića koji je Napretku doneo celokupan plen sa ove utakmice.

Posle ovog meča Napredak je na 25 bodova i na korak je od izlaska iz opasne zone, dok je Zlatibor na 21 bodu.